اعلام آمادگی جهت تحویل بلوک های پروژه سحر ۳ و ۴
۱۳۹۷-۰۴-۱۰
فراخوان مناقصه عمومی دو مرحله ای
۱۳۹۷-۰۴-۱۲

برگزاری نخستین جشنواره فیلم کوتاه و عکس در شهر جدید صدرا

نخستین جشنواره فیلم کوتاه و عکس شهروندان شهر جدید صدرا برگزار می شود.

شرکت مادرتخصصی عمران شهرهای جدید، با رویکرد توجه به مسائل و موضوعات اجتماعی شهروندان، اقدام به برگزاری نخستین جشنواره عکس و فیلم کوتاه شهرهای جدید (با استفاده از موبایل و یا دوربین فیلمبرداری) با عنوان “شهر جدید من” با مشارکت هنرمندان و علاقمندان ساکن در شهرهای جدید می نماید.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، خلیل حاجی پور مدیرعامل این شرکت درخصوص برگزاری جشنواره فوق گفت: جشنواره فیلم کوتاه و عکس شهروندان شهر صدرا با هدف توجه به مسائل و موضوعات اجتماعی شهروندان شهرهای جدید و مستندسازی زندگی اجتماعی جاری در این شهرها بصورت یکپارچه جهت ساکنین کلیه شهرهای جدید کشور برگزار می گردد.

وی ضمن تأکید بر اهمیت ایجاد حس تعلق خاطر به مکان و بالا بردن سطح مشارکت شهروندان در راستای حل مشکلات اجتماعی گفت: این جشنواره اهداف مهمی را دنبال می کند که از آن میان می توان به ارتقاء سطح بصری شهروندان، کشف فضاها و مکانهای عمومی شهر، توجه به نقش موضوعات هنری و فرهنگی در هویت بخشی شهری و حساس سازی شهروندان به فضای زیستشان اشاره کرد.

حاجی پور ضمن اشاره به محورهای این جشنواره افزود: آثار ارسالی می بایست با موضوع کودکان و سالمندان، محیط زیست و فضای سبز، کسب و کار و اشتغال، معماری و زیبائی های شهری، زندگی شبانه، آسیب های اجتماعی و اوقات فراغت در شهر جدید صدرا باشد که به آثار برگزیده بر اساس نظر کمیته مرکزی داوران جشنواره لوح تقدیر و هدایای نقدی برای بخش فیلم کوتاه از ۴۰ میلیون ریال تا ۴ میلیون ریال و برای بخش عکس از ۱۰ میلیون ریال تا ۱ میلیون ریال اهداء خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: از آثار برگزیده این جشنواره طی مراسمی با حضور هنرمندان، شهروندان و مسئولین استانی به همراه اکران فیلم های برگزیده، تقدیر بعمل خواهد آمد و همچنین تعدادی از بهترین تولیدات نیز توسط شرکت مادرتخصصی عمران شهرهای جدید طی مراسمی با حضور میهمانان عالی رتبه هنری و فرهنگی، شخصیت ها و بازیگران مطرح سینما و تئاتر و اصحاب رسانه با حضور مقام عالی وزارت راه و شهرسازی در سینمای شهر جدید پردیس مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا ضمن قدردانی از تلاش همکاران اجرایی این جشنواره در استان فارس و شهر جدید صدرا گفت: جشنواره فیلم کوتاه و عکس شهروندان صدرا با همکاری بخش های مختلف همچون شهرداری و شورای اسلامی شهر صدرا، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس و حوزه هنری فارس برگزار می شود.

گفتنی است آخرین مهلت ثبت نام در جشنواره تاریخ ۲۱ تیرماه ۹۷ اعلام شده است که علاقمندان با تماس یا مراجعه به روابط عمومی این شرکت می توانند جهت ثبت نام اقدام کنند؛ همچنین اضافه می گردد متقاضیان می بایست آثار خود را تا تاریخ ۱۵ شهریورماه به این شرکت تحویل نمایند. جزئیات بیشتر شرایط شرکت در این جشنواره در سایت شرکت عمران صدرا به آدرس sadra-ntoir.gov.ir آورده شده است.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

دیدگاه ها بسته شده است