برگزاری جلسه امکان سنجی توسعه های شهری جدید در کلانشهر شیراز
۱۳۹۵-۱۰-۰۹
مشاور معاون وزیر راه و شهرسازی از شهر جدید صدرا بازدید کرد.
۱۳۹۵-۱۰-۱۱

برگزاری مراسم بزرگداشت ۹ دی در شرکت عمران صدرا

شرکت عمران صدرا مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی را برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، در این گردهمایی که با حضور مدیرعامل و کارکنان این شرکت شکل گرفت، حجت الاسلام والمسلمین حاجی پور مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه محمد رسول الله (ص) به تفصیل پیرامون واقعه ۹ دی، عوامل و دلایل شکل گیری آن سخن گفت.

وی با گرامیداشت روز میثاق امت با ولایت و روز بصیرت افزود: دنیای استکبار که از سالهای قبل خودش را برای چنین شرایطی آماده کرده بود اقدام به فتنه ی کوری کرد که به خیال خودشان انقلاب را به خاکستر تبدیل کنند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه محمد رسول الله (ص) با تاکید بر اینکه فتنه سال ۸۸ با برنامه ریزی و پشتوانه قوی خارجی ها انجام شد، تصریح کرد : اتفاقاتی که نباید می شد ، انجام شد ولی مردم بصیرت داشتند ، به میدان آمدند و در روز ۹ دی معجزه دیگری از انقلاب را نشان دادند .

در همین مراسم مهندس خانی مدیرعامل شرکت عمران صدرا نیز با تاکید بر این نکته که مردم مسلمان ایران در این روز غیرت دینی و اعتقادی خود را به نمایش گذاشتند، افزود: هوشیاری دینی همواره بزرگترین سرمایه ملت آگاه ایران بوده و در روز ۹ دی مردم دینداری و عشق به کشور خود را به منصه ظهور رساندند… ادامه مطلب..

وی افزود: مردم سرزمین ایران به خاندان عصمت و طهارت عشق دارند و حرکت مردمی روز ۹ دی روز دفاع از حضرت اباعبدالله (ع)، نظام مقدس جمهوری اسلامی و ولایت فقیه بود.

خانی گفت: امروز مردم از نظام جمهوری اسلامی توقع پیشرفت، رفاه و آرامش دارند و امیدواریم در سایه رهبری و مجموعه خدمتگزاران نظام به این اهداف دست پیدا کنیم.

این گردهمایی با حضور افراسیابی فرمانده حوزه بسیج ادارات شهید باهنر و با برگزاری زیارت عاشورا در محل نمازخانه این شرکت دنبال گردید.

 

 

                                                                                                                                    روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

دیدگاه ها بسته شده است