آگهی فراخوان فروش املاک – زمین
۱۳۹۶-۰۶-۱۹
فعالیت های شرکت عمران در هفته دفاع مقدس + گزارش تصویری
۱۳۹۶-۰۷-۱۰

برگزاری ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شهر صدرا

ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس در شهرجدید صدرا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، در آستانه هفته دفاع مقدس ستاد بزرگداشت این ایام به میزبانی شرکت عمران در این شهر جدید برگزار گردید.

در این جلسه مدیر روابط عمومی شرکت عمران صدرا با اشاره به اهمیت هفته دفاع مقدس و لزوم بزرگداشت این هفته اظهار داشت : دفاع مقدس یکی از مهمترین سند های افتخار ملت ماست و بزرگداشت آن ارج نهادن به ارزشها و فداکاریهایی شهداء والامقام، ایثارگران، آزادگان، خانواده های معظم شهدا و همه کسانی است که در طول هشت سال دفاع مقدس در جهت حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش و ازخود گذشتگی کرده اند که ثمره امنیت در کشور شده است.

سیدمهدی ترابی ضمن اشاره به همزمانی این هفته و ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان اضافه کرد: ما شهدا و جانبازان بسیاری به نظام جمهوری اسلامی اهدا کردیم و اکنون این شهدای مدافع حرم هستند که پیرو این اهداف مقدس حرکت می کنند و هر چه از آن ایام فاصله میگیریم اهمیت و ضرورت بزرگداشت و یادبود آن روزها بخاطر پیچیدگی دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی بیشتر می شود.

یادآور می شود برنامه های متنوعی در هفته دفاع مقدس در شهر صدرا اجرا خواهد شد که از جمله مهمترین این برنامه ها میتوان به دیدار با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، برگزاری پیاده روی عمومی،  عطر افشانی گلزار شهیدان و فضاسازی متناسب سطح شهر اشاره کرد.

در ادامه این جلسه بر لزوم ایجاد هماهنگی لازم بین دستگاههای مربوطه در جهت هر چه با شکوهتر برگزار شدن برنامه های این هفته تاکید شد.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

 

دیدگاه ها بسته شده است