مسئولین عمران صدرا بصورت هفتگی از روند اجرایی پروژه بناسازان رمضان بازدید می کنند
۱۳۹۶-۱۰-۱۴
دیدار مدیرعامل شرکت عمران صدرا با مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان
۱۳۹۶-۱۰-۱۶

برگزاری جلسه مشترک مدیرعامل عمران صدرا و مدیرعامل بانک مسکن استان

نشست مدیران بانک مسکن استان و مدیرعامل شرکت عمران صدرا امروز در دفتر مدیرعامل این شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، خلیل حاجی پور مدیرعامل این شرکت در این جلسه ضمن قدردانی از حسن مساعدت و همکاری های مسئولین بانک مسکن استان در پرداخت به موقع تسهیلات مسکن مهر در این شهر جدید خاطرنشان کرد: هدف ما اتمام با کیفیت و سریع پروژه های مسکن مهر شهر صدرا است و در این خصوص از تمامی ارگانهای دست اندرکار توقع همکاری جدی داریم.

دکتر کمالی مدیرعامل بانک مسکن استان نیز در این جلسه بر معرفی هرچه سریعتر کلیه متقاضیان مسکن مهر شهر صدرا جهت دریافت کارت قسط تاکید کرد و افزود: تاکنون تسهیلات حدود ۱۲ هزار واحد مسکن مهر بطور کامل پرداخت شده که تا این لحظه تنها ۸ هزار نفر جهت دریافت کارت قسط به بانک مراجعه نموده اند.

در این جلسه همچنین در خصوص تعاملات هرچه بیشتر جهت حل مشکلات مالی و تسهیلات پروژه های مسکن مهر و تسریع روند پرداخت ها تاکید شد و مقرر گردید بانک مسکن نماینده ای جهت حضور در بازدیدهای هفتگی مدیران عمران صدرا از پروژه بناسازان رمضان معرفی نماید.

خاطرنشان می گردد مسئولین عمران صدرا بصورت هفتگی از سایت اجرایی پروژه بناسازان رمضان – امام رضا (ع) – بازدید به عمل آورده و گزارشات بصورت منظم تهیه می گردد.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

دیدگاه ها بسته شده است