حضور شرکت عمران صدرا در همایش بین‌المللی معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری سواحل مکران
۱۳۹۵-۱۱-۰۵
ایام ا… دهه مبارک فجر گرامی باد
۱۳۹۵-۱۱-۱۲

برنامه های دهه فجر انقلاب اسلامی در شرکت عمران شهر صدرا تشریح شد

نمایشگاه دستآوردهای انقلاب اسلامی و معرفی فعالیت های عمرانی شرکت عمران همزمان با دهه مبارک فجر برگزار می گردد.

مدیرعامل شرکت عمران صدرا با اشاره به این نکته که امروز ملت ایران مدیون اندیشه ها و تفکر امام راحل است، گفت: این انقلاب بدون نام امام راحل در هیچ کجای جهان شناخته شده نیست و همه ما مدیون تفکر بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی ایران هستیم.

مهدی خانی با اشاره به این نکته که دهه فجر بهترین فرصت برای بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی است، گفت: باید از فرصت دهه مبارک فجر برای تبیین ارزش های انقلاب استفاده کرد.

وی فضاسازی محیطی را در این ایام بسیار مهم دانست و یادآور شد: فضاسازی و آذین بندی در ایام الله دهه مبارک فجر از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و لازم است شهر رنگ و بوی انقلاب به خود بگیرد. وی افزود: در همین راستا نمایشگاه دستآوردهای انقلاب اسلامی و معرفی فعالیت های عمرانی شهر صدرا همزمان با این ایام در محوطه شرکت عمران صدرا دایر می باشد.

خانی همچنین خاطرنشان کرد: افتتاح و بهره برداری از ۲۵۴۰ واحد مسکن مهر، ۲مدرسه، یک پروژه تجاری- خدماتی و تغییر کلاس لوله انتقال گاز شهر صدرا از برنامه های شرکت عمران در دهه شکوهمند پیروزی انقلاب اسلامی خواهد بود.

شایان ذکر است برگزاری مراسم زیارت عاشورا و غبارروبی گلزار شهدای شهر صدرا، دیدار با خانواده شهداء، برگزاری مسابقات ورزشی فوتسال و دارت، برگزاری مسابقات نقاشی و کتابخوانی، برگزاری جشن انقلاب کارکنان شرکت عمران از دیگر فعالیت های این شرکت در ایام الله دهه فجر خواهد بود.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

دیدگاه ها بسته شده است