حضور شهروندان شهر صدرا در راهپیمایی روز قدس + گزارش تصویری
۱۳۹۷-۰۳-۲۱
مصاحبه اختصاصی صدا و سیمای مرکز فارس با مدیرعامل شرکت عمران صدرا
۱۳۹۷-۰۳-۲۸

بررسی وضعیت پروژه مسکن مهر بناسازان رمضان در بازدید معاون استاندار از این پروژه

معاون استاندار فارس از پروژه مسکن مهر بناسازان رمضان شهر صدرا بازدید به عمل آورد و روند پیشرفت پروژه را مثبت ارزیابی کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، یداله رحمانی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس و هیأت همراه از پروژه مسکن مهر بناسازان رمضان این شهر جدید بازدید کردند.

خلیل حاجی پور مدیرعامل شرکت عمران شهر صدرا در حاشیه این بازدید گفت: در ادامه بازدیدهای مکرر از پروژه ۲هزار واحدی مسکن مهر بناسازان رمضان، معاون استاندار فارس از این پروژه و مدرسه و زمین ورزشی واقع در سایت این پروژه بازدید نموده و دستوراتی در خصوص افزایش تعداد نیروهای اجرایی و سرعت بخشیدن به روند اجرای اتخاذ نمود.

حاجی پور ضمن اشاره به قول مساعد بانک مسکن استان جهت تسریع در پرداخت ها خاطرنشان کرد: با وجود تمامی مشکلاتی که بر سر اجرا و تکمیل این پروژه وجود داشته است تاکنون ۴۵۰ واحد آن به بهره برداری رسیده و مجموعه عمران صدرا تمامی تلاش خود را جهت تحویل ۵۵۰ واحد دیگر در هفته دولت امسال بکار می گیرد.

مدیرعامل شرکت عمران شهر صدرا همچنین افزود: همزمان با تحویل این واحدها، در ادامه ساخت مجموعه های آموزشی شهر صدرا و با تلاش ۲ شیفته و شبانه روزی نیروهای مستقر در این پروژه، مجموعه آموزشی بناسازان رمضان با ۱۲ کلاس آموزشی و در ۳ طبقه با مساحتی بالغ بر ۳هزار و ۹۰۰ مترمربع و ۲۷ میلیارد ریال اعتبار نیز در شهریور ماه امسال به بهره برداری خواهد رسید؛ همچنین برنامه­ریزی ها جهت بهره­برداری از زمین مینی فوتسال محله ای با مساحت بالغ بر هزار مترمربع در همین تاریخ در سایت مسکن مهر بناسازان رمضان نیز انجام شده است.

وی تصریح کرد: در این مرحله، با توجه به تخصیص واحدها، مراحل انعقاد قرارداد با اعضای بلوک های شرق شامل زون های A، B ، C و D بلافاصله پس از ارائه نقشه های تک خطی توسط اداره تفکیک آپارتمانها آغاز می گردد و در این فاصله نیز متقاضیان زون های C و D که آمادگی تحویل دارند جهت دریافت کارت قسط به بانک معرفی می گردند.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

دیدگاه ها بسته شده است