« اطلا عیـه مهم شـرکت عمران شهر جدید صدرا»
۱۳۹۴-۱۱-۰۱
بازدید مدیرعامل شرکت عمران ازپروژه های قابل افتتاح دهه فجر
۱۳۹۴-۱۱-۱۳

با نشست مشترک شرکت عمران و شهرداری، روند توسعه و رفاه در صدرا شتاب می گیرد

همکاری های مشترک شرکت عمران صدرا و شهرداری این شهر جدید شکل تازه ای به خود گرفت و تیم جدید شهرداری صدرا به پیشنهاد و فراخوان شرکت عمران در جهت نشست های مشترک برای حذف فعالیت های موازی و تعامل دوسویه پاسخ مثبت داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، نخستین هم اندیشی و نشست مشترک اعضای هیأت مدیره و کارشناسان شرکت عمران و شهردار جدید و معاونین شهرداری صدرا در محل سالن جلسات این شرکت تشکیل و مشکلات پروژه های عمرانی و خصوصاً مسکن مهر شهر صدرا مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت.

در این جلسه مهندس خانی مدیرعامل شرکت عمران صدرا و مهندس طهماسبی شهردار جدید صدرا مقدمتاً به راههای تعامل بهتر دو ارگان و چگونگی دستیابی به هدف مشترک که خدمت به شهروندان و توسعه بیشتر شهر صدراست پرداختند…

مهندس خانی در این زمینه گفت: مردم شهر صدرا بایستی احساس آرامش کنند و نتایج کار ما باید رفاه شهروندان باشد.

وی افزود: راهی بجز با هم بودن و رفع نقص یکدیگر نداریم و در این زمینه ذهنیت های ما نباید بر واقعیت های موجود غلبه کند.

خانی تأکید کرد: نباید هدف ما که دستیابی به تمدن نوین اسلامی است در انجام برنامه های این شهر جدید فراموش گردد و در این راه بایستی درک مشترک و اهداف مشترک داشته باشیم و مشکلات موجود را با مفاهمه حل کنیم.

مدیرعامل شرکت عمران در ادامه گفت: طرح های بزرگ و ارزشمندی همچون منطقه ویژه دانشگاهی، فرودگاه، ورزشگاه مجهز و بین المللی و مترو در طرح ها و برنامه های ما قرار دارد که برای پیگیری امور و اجرای این طرح ها بایستی منسجم و یکدست عمل کنیم.

در این جلسه هماهنگی دو ارگان، مهندس طهماسبی شهردار صدرا نیز طی سخنانی تاکید کرد: اولویت ما در انجام امور، تکریم مردم و شفافیت در امور است.

وی با تاکید بر این که ضریب ایمنی شهر صدرا بایستی افزایش یابد گفت: این امر در مجموعه های مسکن مهر با دقت و سرعت دنبال خواهد شد.

شهردار شیراز همچنین رفع موازی کاری ها را ضروری دانسته و افزود: دغدغه های مردم کلیه مناطق شهر صدرا در جمع آوری پسماند و زباله نیز پیگیری و اشکالات رفع می شود.

اضافه می شود در این نشست مهندس پرهام مدیر مسکن مهر شرکت عمران صدرا گزارش جامعی از روند عملیات اجرائی و مسائل و مشکلات مرتبط با مجموعه های مسکن مهر ارائه کرد که در جلسات آتی هر موضوع کارشناسانه پیگیری و تبیین خواهند شد.

 

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

دیدگاه ها بسته شده است