اطلاعیه متقاضیان مسکن مهر شهر جدید صدرا                            
۱۳۹۷-۰۶-۲۴
آگهی فراخوان فروش
۱۳۹۷-۰۶-۲۶

با حضور معاون وزیر و قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر: واحدهای باقیمانده مسکن مهر شهر صدرا تعیین تکلیف شد

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید با همراهی قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در موضوع مسکن مهر، ضمن حضور در شهر صدرا از پروژه های مسکن مهر این شهر جدید بازدید به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، حبیب اله طاهرخانی در حاشیه این بازدید گفت: از ۲۴ هزار واحد مسکن مهری که تعهد ما در شهر صدرا بوده است، تاکنون ۲۳ هزار واحد به متقاضیان تحویل گردیده است و بخش عمده هزار واحد باقیمانده نیز در هفته دولت امسال افتتاح گردید.

وی خاطرنشان کرد: پروژه های باقیمانده از یکی از پروژه های مشکل دار ما با ۲ سال توقف بوده است که در اواخر سال ۹۶ مجدداً فعالیت خود را آغاز نموده و در حال حاضر به این دلیل که تعداد زیادی از متقاضیان آورده خود را تکمیل نکرده اند، زمان تحویل پروژه به تعویق افتاده است.

وی درخصوص بازدید به عمل آمده نیز خاطرنشان کرد: در بازدید و جلسه امروز تصمیمات خوبی اتخاذ شد و جهت تأمین مالی و زمانبندی پیشرفت کار برنامه ریزی هایی صورت گرفت.

احمد مهرآبادی قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر نیز در این گفتگو اشاره کرد: از مجموع پروژه های مسکن مهر کشور که از سال ۸۶ آغاز شده است، کار ساخت ۲ میلیون واحد به اتمام رسیده و باقیمانده که حدود ۱۵۰ هزار واحد را شامل میشود دارای مشکلات ریز و درشتی از قبیل عدم وجود متقاضی، مسائل بانکی و مشکلات تحویل پروژه است و یا به دلایل متعدد دارای پرونده در دادگاه هستند که روند اجرای کار را کند کرده است.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر بالغ بر ۲۸۰ هزار واحد مسکن مهر در سطح کشور آماده تحویل هستند اما به دلیل نبود خدمات زیربنایی و عدم تأمین خدمات روبنایی که بر عهده دستگاههای متولی است عملاً قادر به تحویل آنها نیستیم.

وی افزود: آمار نشان می دهد که در دولت تدبیر و امید بالغ بر یک میلیون و ۲۵ هزار واحد مسکن مهر در سطح کشور به متقاضیان تحویل گردیده است که بدین ترتیب در این ۵ سال بطور میانگین سالانه ۲۰۰ هزار واحد تحویل متقاضیان گردیده و آمار قابل توجهی است.

خلیل حاجی پور مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا نیز در این بازدید از تعیین تکلیف و تأمین بودجه باقیمانده پروژه های مسکن مهر شهر صدرا خبر داد و افزود: با حضور معاون وزیر و قائم مقام ایشان از پروژه بناسازان رمضان که تنها پروژه مسکن مهر باقیمانده شهر صدراست بازدید به عمل آمد و مقرر شد پیمانکار با همین قدرت به کار خود ادامه دهد تا انشااله تا پایان سال بتوانیم بخش عمده­ای از ناحیه غربی این پروژه را نیز به مرحله افتتاح برسانیم.

وی خاطرنشان کرد: قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر در این بازدید قول مساعدی جهت تأمین بخشی از نیازهای مالی این پروژه از یارانه های مسکن مهر داد و مابقی کسری این پروژه نیز در قالب کمک به محوطه سازی از منابع داخلی شرکت عمران تأمین خواهد شد.

وی همچنین ابراز خرسندی کرد: با وجود گرانی های اخیر، به جهت رفاه حال متقاضیان محترم پروژه بناسازان رمضان و اینکه مجبور به تحمل فشار مضاعف نباشند، فعلاً افزایش قیمتی نخواهیم داشت.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

دیدگاه ها بسته شده است