برگزاری دوره آموزشی حقوق شهروندی در نظام اداری در شرکت عمران صدرا
۱۳۹۶-۰۷-۱۹
اطلاعیه مهم شرکت عمران شهر جدید صدرا
۱۳۹۶-۰۷-۲۷

با حضور دانشگاه علوم پزشکی شیراز و شرکت عمران شهر صدرا؛ کارگروه سلامت شهر صدرا تشکیل می شود

جلسه مشترک رئیس علوم پزشکی شیراز و مدیرعامل شرکت عمران صدرا به منظور بررسی راهکارهای ارتقاء روش های تأمین سلامت شهروندان شهر صدرا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، این جلسه مشترک با حضور مهندس مؤیدی مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره شرکت عمران و دکتر ایمانیه رئیس دانشگاه علوم پزشکی و هیأت همراه در راستای بهبود وضعیت سلامت شهر صدرا برگزار گردید.

محمدهادی ایمانیه در این جلسه با اشاره به گسترش همه جانبه شهر جدید صدرا و پیشرفت های درمانی اخیر این شهر جدید، بر توسعه این شهر به لحاظ امکانات سلامت تأکید و افزود: جهت تشکیل کارگروه مشترک سلامت شهر صدرا شامل بخش های آب و فاضلاب، درمانگاهها، داروخانه ها، آزمایشگاهها و دیگر جنبه های سلامت آمادگی خود را اعلام می داریم. وی افزود: وظیفه ما بررسی مشکلات و راهکارهای درمانی و تأمین سلامت شهروندان کلیه شهرهای استان است و شهر صدرا به عنوان یکی از بزرگترین قطب های درمانی استان نیز از اولویت های ما محسوب می شود.

علی مؤیدی مدیرعامل شرکت عمران صدرا نیز در این نشست ضمن اشاره به شعار شهر صدرا گفت: شعار شهر صدرا، شهر دانش و سلامت پایدار است که شایسته آن احداث مجموعه هایی منحصر به فرد از سلامت و درمان می باشد. وی خدمت به حیات انسانی را بسیار شایسته خواند و افزود: خدمت به سلامت افراد جایگاه نخست را در ارتقاء کیفیت حیات انسانی دارد و تعالی و کمال روح و سعادت در گرو سلامت جسم است لذا شرکت عمران صدرا تمامی توان خود را در همه زمینه ها جهت ارتقاء سلامت جامعه بکار می گیرد.

شایان ذکر است در این جلسه مقرر گردید نمایندگانی از هر دو مجموعه جهت تشکیل کارگروه معرفی و کارشناسی های اولیه توسط کارشناسان صورت پذیرفته، جلسات بعدی جهت تصمیم گیری زمانبندی گردد.

 روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

 

دیدگاه ها بسته شده است