معاون عمرانی استانداری فارس در بازدید از پروژه های بناسازان رمضان و جاده باجگاه + گزارش تصویری
۱۳۹۸-۰۳-۱۹
تجدید فراخوان مناقصه عمومی دو مرحله ای
۱۳۹۸-۰۳-۲۰

بازدید معاون عمران استانداری فارس از پروژه های مسکن مهر بناسازان رمضان و جاده باجگاه

 در راستای اتمام پروژه ۱۹۸۴ واحدی پروژه مسکن مهر بناسازان رمضان جلسه مشترک شرکت عمران شهر جدید صدرا و معاون عمرانی استانداری فارس برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، این جلسه که با حضور معاون عمران استانداری فارس، نمایندگان دستگاه های خدمات رسان (آب و فاضلاب، برق و گاز ) و بانک مسکن برگزار شد، در خصوص مسائل و مشکلات پروژه های مسکن مهر بناسازان رمضان بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

در این جلسه مقرر گردید نسبت به تکمیل و راه اندازی ۴۰۰ واحد از بلوک های E و بخشی از بلوک های F کلیه ارگان های ذیربط، همکاری های لازم را بعمل آورده وکلیه ادارات زیر مجموعه وزارت نیرو (آب وفاضلاب، برق، گاز ) ملزم به انجام تعهدات خود و تکمیل و راه اندازی بخش های باقی مانده از کار طی ماه آتی گردیدند .

همچنین متقاضیان نسبت به تکمیل تعهدات خود و پرداخت کسورات، تا پایان خرداد ماه اقدام نموده و شرکت عمران شهر جدید صدرا کلیه پیگیری های لازم جهت تکمیل پرونده و تعهدات خود را به انجام رساند.

در پایان جلسه از از پروژه های مسکن مهر بناسازان رمضان و مسیر دسترسی جاده باجگاه بازدید بعمل آمد و روند اجرایی آن مورد بررسی قرار گرفت.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

دیدگاه ها بسته شده است