مدیرعامل شرکت عمران صدرا خبر داد: طراحی و اجرای مسیر دسترسی صدرا به باجگاه از هفته آینده آغاز می شود
۱۳۹۶-۱۲-۰۸
وزیر گردشگری عمان از فرصت های سرمایه گذاری و گردشگری شهر صدرا بازدید کرد + گزارش تصویری
۱۳۹۶-۱۲-۰۹

بازدید وزیر گردشگری کشور عمان از شهر جدید صدرا

وزیر گردشگری عمان از فرصت های سرمایه گذاری و گردشگری شهر صدرا بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، احمد بن ناصر المحرزی، وزیر گردشگری و میراث فرهنگی کشور عمان در سفری یک روزه به شهر صدرا و  با حضور فروزانی معاون گردشگری و میراث فرهنگی استانداری فارس، امیری مدیر کل اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی  و گردشگری فارس و ملک حسینی  عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز و   رییس هیأت امناء بیمارستان پیوند اعضاء شهر صدرا، ضمن بازدید از بیمارستان ابوعلی سینا فرصتهای گسترش روابط گردشگری میان دو کشور را مورد بررسی و ارزیابی قرار داد.
خلیل حاجی پور مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرادر خصوص این بازدید گفت: برای تقویت گردشگری درمانی که مزیت شهر صدرا است لازم است بیش از پیش گام برداشته و در راستای جاذبه‌های گردشگری و شناساندن ظرفیت‌های این شهر جدید به در مقیاس ملی و منطقه ای تلاش مضاعف کنیم.
وی خاطرنشان کرد: شهر صدرا پتانسیل های بالایی در زمینه گردشگری پزشکی دارد و  همه فعالان گردشگری باید در کنار هم قرار گیرند و بدانند که با این هماهنگی به منافع مشترک در حوزه گردشگری دست پیدا می‌کنند.
مدیرعامل شرکت عمران صدرا ضمن اشاره به مزیت های صنعت گردشگری در حوزه های مختلف گفت: این صنعت علاوه بر مزیت اقتصادی دارای مزیت اجتماعی است و اشتغال‌زایی و توزیع عادلانه ثروت در جامعه را موجب می شود که توجه به این حوزه را دوچندان می‌کند.

 

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

دیدگاه ها بسته شده است