مسابقات فوتسال گرامیداشت دهه فجر در شرکت عمران صدرا
۱۳۹۵-۱۱-۱۹
مربی شیرازی تیم ملی فوتسال، کاندیدای برترین مربی جهان شد
۱۳۹۵-۱۱-۲۱

افتتاح ۲۵۴۰ واحد مسکن مهر همزمان با دهه مبارک فجر در شهر صدرا

۲۵۴۰ واحد مسکن مهر در شهر صدرا همزمان با دهه مبارک فجر به متقاضیان تحویل گردید.

محسن نریمان معاون وزیر و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی عمران شهرهای جدید در این آیین گفت: در دولت قبل تنها سه هزار واحد مسکن مهر در این شهر جدید تحویل داده شد اما در دولت یازدهم ۸۵ درصد این طرح ملی، محقق شد.

وی خاطرنشان کرد: در دولت دهم مسائلی مانند تامین زیرساخت ها در زمان تحویل واحدها، کیفیت ساخت و ساز و حتی فاضلاب این طرح ها مطرح نبود اما در دولت یازدهم، تحویل مسکن مهر با درنظرگرفتن و تامین این نیازهای مردم صورت گرفته است.

نریمان در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: اقدامی که در رابطه با تصفیه خانه فاضلاب صدرا در دستور کار قرار داده شده است، کار بزرگی است چرا که اعتبار ۲۰۰ میلیارد تومانی مورد نیاز آن معادل کل اعتبار تخصیصی عمرانی استان فارس در سال جاری است.

مدیرعامل شرکت مادرتخصصی عمران شهرهای جدید کشور با بیان این که طرح هایی برای افزایش دسترسی ها به شهر صدرا در دستور کار داریم، گفت: ما نه تنها دنبال این هستیم که جاده قره پیری را بسازیم بلکه دنبال اتصال مترو به صدرا هم هستیم؛ چرا که معتقدیم این شهر برای حفظ کلانشهر شیراز ایجاد شد.
در این آیین کلید ۲ هزار و ۵۴۰ واحد مسکن مهر شهر جدید صدرا به طور نمادین به برخی از مالکان اهدا شد.

مهدی خانی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا نیز در این مراسم  گفت: واحدهای مسکن مهر متعلق به ضعیف ترین بخش جامعه است و علت تاخیر در افتتاح پروژه ها به آورده مالی متقاضیان بر می گردد.

وی افزود: با افتتاح ۲۵۴۰ واحد مسکن مهر عملاً مسکن مهر در شهر صدرا به پایان رسیده است و تنها یک پروژه ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که تا پایان دولت یازدهم تمام تعهدات به پایان می رسد.

وی با بیان اینکه ۲۴۰۳۲ واحد مسکن مهر در صدرا ساخته شده است خاطرنشان کرد: ۸۲۴۶ واحد به صورت خودمالک، ۱۱۸۴ واحد  تعاونی و ۱۴۶۰۲ واحد بصورت تفاهمنامه سه جانبه بصورت قرارداد سه جانبه بین دولت، تسهیلات بانکی و مردم بوده است.

سکن مهر همزمان با

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

دیدگاه ها بسته شده است