مزایده زمین های خدمات عمومی و تجاری در شهر صدرا
۱۳۹۵-۰۵-۲۶
مدیرعامل شرکت عمران شهر صدرا مطرح کرد: اتمام پروژه‌های مسکن مهر قبل از پایان سال
۱۳۹۵-۰۶-۰۳

افتتاح یک هزار واحد مسکن مهر,دو مسجد و یک مدرسه در شهر جدید صدرا نریمان:پرونده مسکن مهر در صدرا پاییز بسته خواهد شد

همزمان با اولین روز از هفته دولت٬ با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید٬ بهره برداری ازهزار واحد مسکن مهر٬ دو مسجد و یک مدرسه در شهر صدرا٬ آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا٬ معاون وزیر راه و شهرسازی سه شنبه ۲ شهریور در آیین افتتاح از هزار واحد مسکن مهر در شهر صدرا ازبسته شدن پرونده مسکن مهر صدرا در پاییز ۹۵ خبر داد.
وی با بیان اینکه مسائل شهر صدرا تا رسیدن به شهری کاملا پویا و استاندارد٬ توسط شرکت عمران شهرهای جدید دنبال میشود٬ گفت: تعهدساخت مسکن مهر در شهر صدرا ۲۵ هزار واحد بوده که این میزان معادل ۲۵ درصد کل مسکن مهر استان فارس بوده است.
نریمان رویکرد مسکن مهر در دولت تدبیر و امید را در نظر گرفتن تمام جوانب بود نه ساخت تنها و افزود: شهروندانی که در این واحدها مستقر میشوند٬ شایسته برخوداری از بهترین امکانات هستند.
مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید کشور از بسته شدن پرونده مسکن مهر صدرا در پاییز ۹۵ خبر داد و گفت: ما صدرا را رها نمی کنیم تا زمانیکه به شهری استانداردو پویا تبدیل شود.
نریمان با تصریح براینکه ما شهر خوابگاهی برای صدرا طراحی نکرده بودیم بلکه تبدیل به قطب علمی را دنبال کرده ایم٬ تاکید کرد: صدرا باید مجهز به حمل و نقل جاده ای شود و مردم این شهر با حمل و نقل آسان به قلب شیراز انتقال داده شوند.
وی همچنین خطاب به اهالی رسانه حاضر در این مراسم خواست تا صحبت وی را مبنی بر این نکته که ما موظف به رفع اشکالان هستیم را منعکس کنند و در این راستا وظیفه خود ومسئولان دانست که هرچه سریعتر مشکلات این شهر را مرتفع و مجهز به تصفیه خانه کنند.
معاون وزیر راه و شهرسازی همچنین از نامهربانی هایی که برخی مطبوعات نسبت به دولت تدبیر و امید در ساخت مسکن مهر منتشر می کنند٬ اشاره و خاطرنشان کرد: ما وقتمان راصرف تبلیغات نمایشی نکرده ایم و به دنبال بزرگنمایی نیستیم.
نریمان با بیان اینکه برخی فعالیتهای حاصل شتابزدگی بود٬ گفت: ما از رسانه ها استفاده نمیکنیم که گزارش دوبله به مردم بدهیم.
روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

دیدگاه ها بسته شده است