استقرار اولین واحد سیار آموزش و ثبت نام جشنواره شهر جدید من + گزارش تصویری
۱۳۹۷-۰۴-۲۳
همزمان با دهه کرامت از بانوان شاغل در شرکت عمران صدرا تقدیر شد
۱۳۹۷-۰۴-۲۶

استقرار بانک رفاه کارگران در شهر جدید صدرا

با حضور مدیران بانک رفاه استان و مدیرعامل شرکت عمران صدرا، درخصوص استقرار شعبه ای از این بانک در شهر صدرا تعاملاتی صورت گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، مدیر امور شعب بانک رفاه کارگران استان فارس و هیأت همراه با حضور در دفتر مدیرعامل این شرکت درخصوص استقرار شعبه در این شهر جدید اظهار تمایل کردند.

خلیل حاجی پور مدیرعامل شرکت عمران صدرا از شروع فعالیت بانک رفاه کارگران در شهر صدرا استقبال کرد و در خصوص نبود شعبه بانک رفاه کارگران در این شهر جدید و تعامل این شرکت گفت: با توجه به مسئولیت های اجتماعی بانک رفاه و تعدد حساب های مستمری بگیران و بازنشستگان در این بانک،  استقرار یک شعبه در شهر صدرا اهمیت ویژه ای دارد.

وی تصریح کرد: مدیران بانک رفاه کارگران در حال اخذ مجوزهای لازم برای راه‌اندازی یک شعبه در شهر صدرا هستند تا مشکلات متقاضیان و تردد آن‌ها به شیراز و شهرک های همجوار رفع شود.

وی با اشاره به طرح‌های در دست اجرای این شرکت برای خروج شهر صدرا از رکود و احیای این شهر جدید افزود: شهر صدرا از ظرفیت‌های بکر و بالقوه‌ای در زمینه‌های گردشگری و صنعتی برخوردار است و استقرار دستگاههای دولتی و بانک ها می تواند به رونق هرچه بیشتر آن کمک کند.

وردی مدیر امور شعب بانک رفاه کارگران استان فارس نیز در این جلسه حمایت و توجه مسئولین و متولیان شهر صدرا را لازمه حضور در این شهر جدید دانست و تاسیس شعبه در شهر صدرا را ادامه الگوی بهینه سازی دولت در استان خواند.

وی بانک رفاه را از پیشروان بانکداری اینترنتی در سطح کشور دانست و جهت حمایت از پیمانکاران و سرمایه گذاران در بحث ضمانت نامه ها و تسهیلات بانکی نوید داد.

در این جلسه همچنین مولایی مدیر حراست بانک رفاه کارگران استان، و جعفری و دیندار از دیگر مدیران این مجموعه حضور داشتند.

 

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

دیدگاه ها بسته شده است