بازدید مدیران استانداری فارس از پیشرفت فیزیکی محور صدرا – دوکوهک
۱۳۹۷-۰۲-۲۶
آگهی فراخوان فروش املاک
۱۳۹۷-۰۲-۲۹

استقرار اداره ثبت احوال در شهر صدرا در آینده ای نزدیک

جلسه مشترک شرکت عمران صدرا و اداره ثبت احوال فارس با حضور رضایی نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی درخصوص استقرار اداره ثبت احوال و اسناد در شهر صدرا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، در ابتدای این جلسه، خلیل حاجی پور مدیرعامل این شرکت ضمن ارائه گزارشی از وضعیت پروژه های در حال اجرا در شهر صدرا سخن گفت و خاطرنشان کرد: در حال حاضر عملیات اجرایی بزرگراه صدرا- دوکوهک با ۲۰ میلیارد تومان اعتبار با وجود برخی معارضان تأسیساتی با قدرت و بصورت دو شیفت در حال انجام است و طبق برنامه ریزی های انجام شده عملیات اجرایی بزرگراه صدرا- باجگاه نیز به طول ۵٫۵ کیلومتر به یاری خداوند تا پایان خردادماه آغاز می گردد.

وی ضمن اشاره به وضعیت پروژه های مسکن مهر این شهر جدید نیز گفت: تنها پروژه مسکن مهر باقیمانده در شهر صدرا پروژه بناسازان رمضان است که ۴۵۰ واحد آن در بهمن ماه سال گذشته افتتاح و ۵۵۰ واحد دیگر نیز تا هفته دولت امسال افتتاح و پس از انجام مراحل اداری به متقاضیان تحویل خواهد شد و بدین ترتیب بخشی از نارضایتی اجتماعی در صدرا برطرف می شود. وی افزود: لذا به جهت عدم تأخیر در عملیات اجرایی این پروژه به متقاضیان واحدهای دوخوابه بلوک های A،B،C  و D اعلام شده با واریز ۵۰ میلیون ریال موجودی حساب متمرکز بانک مسکن خود را به ۲۸۰ میلیون ریال افزایش دهند.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا همچنین به اجرای تصفیه خانه ۳۰۰۰ مترمکعبی غرب صدرا و ساخت یک مرکز آموزشی ۱۲ کلاسه و تحویل این مدرسه تا هفته دولت امسال اشاره کرد.

دکتر حاجی پور در بخش دیگری از سخنان خود، کار گروهی و مشورت را لازمه پیشرفت دانست و گفت: عدم تعامل و همکاری بین دستگاهها می تواند اثرات مخربی بر بدنه شهر وارد کند و باعث معطل ماندن برنامه های اولویت دار گردد.

در ادامه این جلسه همچنین رضایی نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی و انصاری مدیرکل ثبت احوال فارس درخصوص مزیت استقرار ادارات دولتی علی الخصوص اداره ثبت در شهر صدرا سخنانی ایراد کردند و مقرر شد شرکت عمران جهت تأمین و تجهیز محل استقرار این اداره اقدام نماید. طبق برنامه ریزی انجام شده ظرف دو هفته آینده محل استقرار اداره ثبت احوال در شهر جدید صدرا توسط شرکت عمران آماده و تجهیز شده و به بهره برداری خواهد رسید.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

دیدگاه ها بسته شده است