بازدید مدیر کل دفتر فنی شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید از پروژه های در حال اجرای شهر جدید صدرا+ گزارش تصویری
۱۳۹۸-۰۳-۲۸
پیام تسلیت مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید صدرا به مناسبت درگذشت مادر امام جمعه شهر صدرا
۱۳۹۸-۰۴-۰۵

آگهی فراخوان عمومی شناسایی و انتخاب شریک سرمایه گذار پروژه های مسکونی

فراخوان شماره ۱ جهت شناسایی و انتخاب شریک سرمایه گذار مورخ ۹۸/۰۴/۰۲ همراه با ارزیابی کیفی

شرکت عمران شهر جدید صدرا در نظر دارد در چارچوب قوانین و مقررات جاری کشور و در راستای سیاست های وزارت متبوع و رعایت اصل رقابت بین سرمایه گذاران واجد شرایط که از توانمندی فنی و مالی لازم مطابق ضوابط مقرر در ارزیابی کیفی و فنی سرمایه گذار شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید برخوردار باشند جهت سرمایه گذاری در اجرای پروژه های برنامه توسعه مسکن شهر جدید صدرا اقدام نماید.

موضوع: سرمایه گذاری و مشارکت در ساخت پروژه های با کاربری مسکونی و مختلط به شرح جدول ذیل:

آورده شرکت عمران: زمین و هزینه پروانه ساختمانی و نظارت عالیه (به میزان یک درصد برآورد اجرای پروژه)

آورده شریک: سایر هزینه ها شامل هزینه های طراحی، ساخت، نظارت و غیره تا بهره برداری کامل  (لازم به ذکر است برآورد اولیه حجم سرمایه گذاری صرفا نشان دهنده برآورد اولیه هزینه ساخت می باشد.)

نحوه انتخاب شریک: پس از ارزیابی کیفی سرمایه گذاران، از متقاضیان واجد شرایط برای ارائه پیشنهاد مالی دعوت خواهد شد.

برنامه زمانی و مکانی دریافت و تحویل اسناد: متقاضیان می توانند جهت دریافت اسناد، از تاریخ نشر این آگهی حداکثر تا پایان وقت اداری روز پنجشنبه مورخ ۹۸/۰۴/۱۳ از ساعت ۸:۰۰ تا ۱۳:۳۰ به دبیرخانه شرکت عمران شهر جدید صدرا واقع در شمال غرب شیراز، شهر جدید صدرا،  بلوار دانش، خیابان دنا، ساختمان شرکت عمران شهر جدید صدرا مراجعه نموده یا از طریق سایت شرکت عمران صدرا به آدرس www.sadra-ntoir.gov.ir اسناد را دریافت نمایند.

اسناد و مدارک و مستندات می بایست در پاکت دربسته و حداکثر تا ساعت ۱۳ روز سه شنبه مورخ ۹۸/۰۴/۲۵ به دبیرخانه شرکت عمران شهر جدید صدرا تحویل گردد.

شایان ذکر است این آگهی تنها به منظور شناسایی و ارزیابی سرمایه گذاران انتشار یافته و پس از بررسی مدارک دریافتی از طرف متقاضیان و ارزیابی نهایی، در صورت احراز صلاحیت نسبت به دعوت از متقاضیان سرمایه گذاری ذیصلاح اقدام لازم صورت خواهد گرفت.

متقاضیان می توانند جهت دریافت مدارک ارزیابی فنی و مالی سرمایه گذار، روی دکمه زیر کلیک کرده و از طریق لینک وارد شده به مدارک مورد نظر دست پیدا کنند.

 روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

.

دیدگاه ها بسته شده است