دست متخلفان از ۲۱۲۰مترمربع از اراضی ملی صدرا کوتاه شد
۱۳۹۶-۰۲-۱۹
فراخوان مناقصه عمومی دو مرحله ای
۱۳۹۶-۰۲-۲۱

آغاز واگذاری های جدید مسکن مهر در شهر صدرا

روند تحویل۱۸۸۰واحد مسکن مهرجدید در شهر صدرا به متقاضیان آغاز شد.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا با نوید این موضوع افزود: از مجموع ۲۴هزار واحد مسکن مهر تعریف شده در شهر صدرا، تاکنون ۳هزار واحد در دولت دهم و بیش از ۱۷هزار واحد در دولت تدبیر و امید تکمیل و تحویل داده شده است.

مهدی خانی خاطرنشان کرد: اخیراً با همت دولت تدبیر و امید مبلغ ۱۰ هزار میلیارد ریال برای کمک به تکمیل مسکن مهر در سطح کشور تخصیص داده شده که بخشی از این اعتبار به شهر صدرا اختصاص یافته است.

وی افزود: دو میلیون واحد مسکن مهر نیمه کاره میراثی بود که به دولت یازدهم رسید و اکنون تمام توان دولت برای سامان دادن به این تعداد واحد مسکن به کار گرفته شده است.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا ابراز خرسندی کرد: خوشبختانه مشکل تاسیسات زیربنایی این واحدهای مسکونی که شامل بخشی از پروژه های وزارت دفاع و سحر ۴ است حل شده است لذا از متقاضیان بلوک­های A1,A2,A3,A4,A5,C10 از پروژه وزارت دفاع ، تمامی بلوک­های پروژه سحر۴ و بلوک ۳۳پروژه سحر۳ دعوت می گردد جهت تنظیم اجاره عرصه، به دفاتر اسناد رسمی شهر صدرا مراجعه کرده (لیست متقاضیان به تفکیک دفاتر در سایت شرکت عمران صدرا به آدرس Sadracity.ir قابل مشاهده می­ باشد) و سپس با در دست داشتن اجاره نامه ذکر شده جهت انجام مراحل تحویل به شرکت عمران صدرا مراجعه کنند.

وی افزود: همچنین تحویل ۲۰۰ واحد از پروژه مسکن مهر آنیستافر نیز به زودی آغاز خواهد شد و تاریخ مراجعه متقاضیان از طریق رسانه ها و سایت رسمی شرکت اعلام می گردد.

وی در خصوص تحویل مابقی واحدهای مسکن مهر شهر صدرا تأکید کرد: اگر مردم برای پرداخت باقیمانده آورده خود تلاش کنند پرونده مسکن مهر صدرا امسال بسته خواهد شد. خانی افزود: نظارت‌های روزانه بر تمامی ساخت‌وسازهای این شهر شامل مسکن مهر و خدمات روبنایی باعث شده تا امکان وقت‌کشی از پیمانکاران و سازنده‌ها سلب شود؛ بنابراین در این مقطع لازم است باقیمانده آورده نقدی پیش خریداران براساس جداول زمانی از پیش اعلام شده به موقع پرداخت شود تا براساس برنامه‌ریزی‌ها پروژه‌ها به موقع به متقاضیان تحویل داده شوند.

 

جهت دسترسی به لیست متقاضیان و معرفی شماره دفتر اسناد رسمی کلیک کنید.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

دیدگاه ها بسته شده است