نخستین نمایشگاه بین المللی مسکن،شهرسازی و بازآفرینی شهری شهر جدید صدرا یکی از مناسب ترین و موثرترین شهرها در حوزه سرمایه گذاری در سطح کشور
۱۳۹۷-۱۰-۱۶
فراخوان مناقصه عمومی یک مرحله ای خدمات مشاوره حقوقی
۱۳۹۷-۱۰-۱۹

آغاز بکار فاز یک مسیر دسترسی صدرا به تنگ قره پیری تا پایان امسال

مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید صدرا گفت: عملیات اجرایی فاز یک مسیر دسترسی صدرا به تنگ قره پیری تا پایان سال ۹۷ آغاز می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، خلیل حاجی پور در جلسه ای که با حضور مدیر کل راه و شهرسازی و معاونین راه و شهرسازی برگزار شد، اظهار کرد: در این جلسه از آخرین وضعیت مدارک و نقشه های طرح بازنگری صدرا ، پروژه دردست احداث صدرا- باجگاه و همچنین موضوع اتصال صدرا به شیراز از طریق تنگ قره پیری بحث شد و وضعیت طرح ها و پیشرفت پروژه ها مورد بررسی قرار گرفت؛ همچنین از مسیر دسترسی صدرا-دوکوهک بازدید بعمل آمد.

وی درخصوص پروژه صدرا- دوکوهک که بخشی از آن در حریم شیراز واقع شده خاطر نشان کرد: در آینده ای نزدیک با حضور مدیران شهرداری شیراز، شهرداری و شورای اسلامی شهر صدرا و دیگر دستگاههای زیربط جلسه ای در این خصوص برگزار خواهد شد و اراضی باقیمانده مسیر، تعیین تکلیف می شود.

حاجی پور همچنین ضمن اشاره به مسیر دسترسی تنگ قره پیری گفت: در تلاش هستیم تا فاز دوم این مسیر را هرچه سریعتر به سرانجام برسانیم.

وی ادامه داد: از آنجا که پیگیری طرح فاز یک مسیر دسترسی تنگ قره پیری با اداره کل راه و شهرسازی و اجرای آن برعهده این شرکت می باشد، تمام تلاش خود را می کنیم تا قبل از آغاز سال ۹۸ طرح عملیات این مسیر اجرایی گردد.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

دیدگاه ها بسته شده است