استقرار بانک رفاه کارگران در شهر جدید صدرا
۱۳۹۷-۰۴-۲۳
قابل توجه متقاضیان محترم مسکن مهر – پروژه بناسازان رمضان
۱۳۹۷-۰۴-۳۱

همزمان با دهه کرامت از بانوان شاغل در شرکت عمران صدرا تقدیر شد

همزمان با دهه مبارک کرامت در حضور کلیه کارکنان شرکت عمران صدرا از بانوان شاغل در این مجموعه تقدیر به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران صدرا، خلیل حاجی پور مدیرعامل این شرکت در خصوص اهمیت دهه کرامت گفت: دهه کرامت، دهه ای است که آغازش با ولادت حضرت معصومه(س) و پایانش با ولادت امام رضا(ع) اتمام می یابد و وجود قبور مطهر این دو گوهر گرانقدر در کنار برادر بزرگوارشان حضرت شاهچراغ (ع) مایه خیر و برکت کشور ایران است.

وی نقش بانوان در جامعه اسلامی را بسیار مهم دانست و افزود: مراسم امروز برای تجلیل از بانوانی برگزار شده که در کنار رسیدگی به امور روزمره خانه و خانواده، در شرکت عمران شهر صدرا نیز حضور پر رنگی دارند و گره از کار مردم باز می کنند.

حاجی پور ضمن تأکید بر اهمیت برگزاری نماز جماعت در شرکت خاطرنشان کرد: از همکاران شرکت می خواهم با توجه بیشتری به برگزاری نماز جماعت در نمازخانه شرکت اهمیت دهند و حضور حداکثری داشته باشند تا آثار و برکات آن در زندگی فردی و اجتماعی تک تک ما بیشتر دیده شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود، عملکرد شرکت عمران در سال جاری را بسیار چشمگیر خواند و اضافه کرد: ما در شرکت عمران صدرا سال ۹۷ را با تلاش و همت مضاعف آغاز نموده ایم و ثمره تلاش ما بارز بوده است. وی تشریح کرد: در جلسه مدیران عامل شهرهای جدید که چندی پیش در شهر جدید سهند برگزار شد شرکت عمران صدرا در زمینه های مختلفی چون سرعت اجرای پروژه ها، تحقق درآمدها و پیگیری مکاتبات و مصوبات هیأت مدیره در میان کلیه شرکت های تابعه پیشرو بوده و عملکرد چند ماهه نخست سال جاری با سالهای قبل قابل­مقایسه نیست.

در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از بانوان شاغل در شرکت عمران شهر جدید صدرا تقدیر به عمل آمد.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

دیدگاه ها بسته شده است