گزارش تصویری حضور پروفسور مجید سمیعی در شهر جدید صدرا و بازدید از بیمارستان پیوند اعضا بو علی سینا
۱۳۹۵-۰۲-۰۶
۱۲ اردیبهشت روز معلم گرامی باد
۱۳۹۵-۰۲-۱۱

نامگذاری یکی از معابر اصلی شهر جدید صدرا به نام پروفسور مجید سمیعی پروفسور سمیعی اولین شهروند افتخاری شهر جدید صدرا/

به پیشنهاد مهندس خانی مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید صدرا و تایید مهندس طهماسبی شهردار این شهر و موافقت پروفسور مجید سمیعی مقرر شد یکی از معابر اصلی شهر جدید صدرا به نام وی نامگذاری شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، روز شنبه چهارم اردیبهشت ماه، شیراز و شهر جدید صدرا میزبان پروفسور مجید سمیعی پزشک سرشناس ایرانی و پدر جراحی مغز و اعصاب جهان بود که با حضور در شهر جدید صدرا از بیمارستان بزرگ خیریه پیوند اعضاء بوعلی­سینا بازدید و طی جلسه­ای با حضور دکتر ملک حسینی رئیس بخش پیوند اعضای بیمارستان نمازی شیراز، مهندس خانی مدیر عامل شرکت عمران صدرا، مهندس طهماسبی شهردار صدرا و تنی چند از مسئولین استانی این پیشنهاد عنوان و مورد موافقت و تصویب قرار گرفت.

در این جلسه دکتر ملک حسینی ضمن خوش­آمدگویی، روند ساخت این مرکز عظیم بین المللی را تشریح و حضور پروفسور سمیعی را در این بیمارستان ارج نهاده و وی را به عنوان عضو هیأت امناء مرکز پیوند اعضاء بوعلی­سینا معرفی نمود.

پروفسور مجید سمیعی نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور در شهرهای شیراز و صدرا، ساخت چنین بیمارستانی که نه تنها در ابعاد ملی بلکه در سطح بین المللی حرف برای گفتن دارد  را بسیار ارزشمند توصیف کرد و افزود: ارزش فعالیتهای معنوی و همتی که دکتر ملک حسینی، خیرین و هیأت امناء در ساخت چنین مرکزی به کار گرفتند قابل تقدیر است.

وی نیاز بیماران به درمان سریع و مناسب را ضروری دانست و تاکید کرد: نباید نشست و انتظار تنها کمک­های دولتی در بخش توسعه فضاهای بهداشتی و درمانی را داشت بلکه می بایست کسانی که توان آن را به عنوان خیر دارند پا پیش گذاشته و در این خصوص همت کنند زیرا این در فرهنگ و خون ما ایرانی­ها وجود دارد که داشته­های خود را از نظر مادی و معنوی در اختیار یکدیگر گذاریم.

قابل ذکر است در این نشست، پروفسور سمیعی به دلیل جایگاه جهانی برجسته علمی و تحقیقاتی به عنوان اولین شهروند افتخاری شهر جدید صدرا معرفی و مورد تجلیل قرار گرفت.

 

 

 

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

دیدگاه ها بسته شده است