فراخوان مناقصه عمومی یک مرحله ای خدمات خودرویی
۱۳۹۶-۱۰-۳۰
بازدید معاون عمرانی استانداری فارس از پروژه مسکن مهر بناسازان رمضان + گزارش تصویری
۱۳۹۶-۱۱-۰۵

معاون عمرانی استانداری فارس نوید داد: پروژه مسکن مهر بناسازان رمضان در نیمه نخست سال ۹۷ تحویل خواهد شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس و هیأت همراه از پروژه مسکن مهر بناسازان رمضان در شهر صدرا بازدید به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، در پی آغاز مجدد عملیات اجرایی پروژه مسکن مهر بناسازان رمضان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس با حضور در سایت این پروژه از روند اجرایی آن از نزدیک دیدن کرد.

عنایت اله رحیمی در این بازدید ضمن ابراز خرسندی از پیشرفت اجرایی این پروژه گفت: مدیران استان خود را در قبال مشکلات مردم مسئول می دانند و می کوشند تعهدات باقیمانده از گذشته علی الخصوص در قالب مسکن مهر را با روش های معقول و قانونمند به حداقل برسانند.

وی خاطرنشان کرد: طی این بازدید متوجه پیشرفت مناسب عملیات اجرایی پروژه شدیم بطوریکه انشالله روند تحویل بیش از ۴۵۰ واحد همزمان با دهه مبارک فجر و پس از انجام تعهدات دستگاههای خدمات رسان به متقاضیان آغاز می گردد. وی افزود: همچنین پیمانکار متعهد شده است مابقی واحدها که شامل ۱۰۲۴ واحد می باشد را نیز تا پانزدهم خرداد سال آینده تحویل نماید. رحیمی در این خصوص افزود: افتتاح هر چه سریعتر و با کبفیت تر این پروژه هزینه را کاهش داده و منافع عمومی را در بر دارد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری از متولیان دستگاههای خدمات رسان خواست تا در چارچوب مقررات، نهایت تلاش خود را در انجام هرچه سریعتر و بهینه خدمات شامل آب و فاضلاب، برق و گاز در سایت و بلوک های آماده بهره برداری این پروژه بکار گیرند تا متقاضیان این پروژه نیز از نعمت مسکن بهره مند شوند.

خلیل حاجی پور مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا نیز در این جلسه گفت: پروژه مسکن مهر بناسازان رمضان یکی از بزرگترین پروژه های مسکن مهر شهر صدرا و استان به حساب می آید که متاسفانه به دلایل متعدد یکسال متوقف مانده بود.

حاجی پور با اشاره به اختصاص چندین جلسه ویژه شورای مسکن استان به پروزه بناسازان رمضان گفت: خوشبختانه توافقات خوبی در خصوص راه اندازی مجدد عملیات اجرایی این پروژه در جلسات شورای مسکن حاصل گردید که هم اکنون شاهد از سر گیری مجدد فعالیت این پروژه از ماه گذشته در شهر صدرا هستیم.

وی همکاری و همیاری بیشتر دستگاههای خدمات رسان در خصوص تکمیل و تحویل هر چه سریعتر این پروژه به متقاضیان خواستار شد.

در این جلسه همچنین مقرر گردید شرکت برق نسبت به بکار گماشتن اکیپ های اجرایی جهت تکمیل شبکه و تجهیزات و کنتورهای برق، شرکت آبفا نسبت به نصب مخزن و پمپاژ کنتور حجمی آب بعد از نصب فندانسیون، دفتر نظام مهندسی گاز نسبت به بعمل آوردن هماهنگی های دفتری و فنی در راستای اخذ تاییدیه نهایی  واحدها جهت اخذ اشتراک گاز، شرکت مخابرات نسبت به انجام برنامه ریزی های لازم در خصوص تسریع در اجرای شبکه و نصب تجهیزات لازم مخابراتی در پروژه و شهرداری صدرا در خصوص پایان کار بلوک ها و تهیه سند و همچنین صدور مجوز در اجرای شبکه در بلوار و اتصال شبکه داخلی به شبکه اصلی با شرکت آب و فاضلاب و دیگر دستگاههای خدمات رسان همکاریهای لازم را به عمل آورند. همچنین مسئولین بانک مسکن در راستای مساعدت های قبلی قول همکاری های لازم جهت تسریع در پرداخت تسهیلات جهت عدم وقفه در عملیات اجرایی پروژه را دادند.

شایان ذکر است در این بازدید دکتر محمدی مدیرعامل گاز استان، زراعت پیشه مدیرعامل توزیع برق شیراز، ملک زاده شهردار صدرا و دیگر مدیران و مسئولین استان، شهرستان و صدرا حضور داشتند.

 

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

دیدگاه ها بسته شده است