مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید صدرا: وظیفه خود می دانیم که اشکال های مسکن مهر را رفع کنیم

معاون وزیر راه و شهرسازی: دنبال تبلیغات و نمایش نیستیم
۱۳۹۵-۰۶-۰۳
گزارش تصویری آیین افتتاح مدرسه ۱۲ کلاسه فردوسی شهر جدید صدرا
۱۳۹۵-۰۶-۰۳

مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید صدرا: وظیفه خود می دانیم که اشکال های مسکن مهر را رفع کنیم

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا با اشاره به گفت و گوی رو در روی ساکنان برخی طرح های مسکن مهر در این شهر با معاون وزیر راه و شهرسازی که در حاشیه برگزاری این آیین صورت گرفت، بیان داشت: وظیفه خود می دانیم که اشکال های این طرح ها را رفع کنیم و تاکید داریم که در دوره ضمانت این طرح ها، اشکال های این واحدها باید برطرف شود.
مدیرعامل شرکت عمران صدرا گفت: پرونده احداث ۲۴ هزار واحد مسکن مهر در شهر جدید صدرا با تحویل آنها به متقاضیان در سه ماه آینده بسته می شود اما فرآیند خدمات رسانی و تامین نیازهای ساکنان این واحدها توقف ناپذیر خواهد بود.
خانی ادامه داد: علاقه مند هستیم که مردم مسائل و مشکلات خود را با ما مسئولان در میان بگذارند و احساس آرامش کنند، از این رو همواره پذیرای سخن آنها هستیم.
در این آیین یک هزار واحد مسکن مهر شهر جدید صدرا که ۷۵۰ واحد به صورت مجتمع و ۲۵۰ واحد به صورت خود مالکی احداث شده است، به بهره برداری رسید.
همچنین در این آیین، دبستان ۱۴ کلاسه فردوسی با زیربنای یک هزار و ۴۵۰ مترمربع و صرف اعتباری افزون بر ۲۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال در شهر جدید صدرا افتتاح شد.
مسجد خاتم الانبیا (ص) و مسجد امام صادق (ع) نیز در این آیین از محل اعتبارات شرکت عمران شهر جدید صدرا به بهره برداری رسید.
روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا