به میزبانی شرکت عمران؛ جلسه هماهنگی مطالعات مسیر قطار برقی صدرا- شیراز برگزار شد
۱۳۹۶-۰۸-۱۸
جلسه معارفه مدیرعامل جدید شرکت عمران شهر جدید صدرا + گزارش تصویری
۱۳۹۶-۰۹-۰۱

مدیرعامل جدید شرکت عمران شهر صدرا معارفه شد.

دکتر خلیل حاجی پور با حکم مهندس طاهرخانی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید، به عنوان مدیرعامل شرکت عمران شهر صدرا معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، مراسم معارفه مدیرعامل جدید شرکت عمران شهر جدید صدرا با حضور مسئولین کشوری، استانی و شهر صدرا برگزار شد.

در این مراسم طاهرخانی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی عمران شهرهای جدید با اشاره به پتانسیل های موجود در شهر صدرا، این شهر را از پرظرفیت ترین شهرهای جدید کشور دانست و اضافه کرد: بدلیل فاصله کم شهر صدرا با مرکز شهر و همچنین امکانات رفاهی علی الخصوص مراکز بیمارستانی و آموزشی با سقف ارائه خدمات برتر، شهر صدرا از جذابیت های سکونتی منحصر به فردی برخوردار است.

وی وجود امکانات و جذابیت های زندگی را لازمه شهرهای جدید دانسته و افزود: مهمترین وظیفه ما در شهرهای جدید جلب رضایت ساکنان آن است که اگر میسر شود اهداف دولت به انجام رسیده است.

معاون وزیر راه و شهرسازی در توضیح مهمترین اولویت های اجرایی دولت در شهر صدرا تصریح کرد: شهر صدرا تا شهر آرمانی ما فاصله دارد اما در تلاش هستیم با توسعه حمل و نقل جاده ای و عمومی، کمک به شکل گیری هویت شهری، برطرف سازی کمبودات پروژه های مسکن مهر و مهمتر از همه تعامل و همکاری با دست اندرکاران توسعه استان و شهر صدرا در جهت ساخت هرچه بهتر شهر کوشا باشیم. وی همچنین خاطرنشان کرد: هنر ما باید استفاده از بخش خصوصی در پیشبرد اهداف بخش عمومی باشد و در این مورد نیازمند ابتکارات و نوآوری های مدیران هستیم.

وی ابراز خرسندی کرد: تیم مدیریتی کنونی عمران شهر صدرا قدرتمندترین و متخصص ترین تیم دوران شکل گیری این شهر جدید است و امیدواریم دکتر حاجی پور به عنوان مدیرعامل جدید آغازگر حرکتی نوین در شهر صدرا باشد.

در ادامه این مراسم حجت الاسلام والمسلمین حسین نژادیان امام جمعه صدرا نیز ضمن تقدیر از این انتخاب شایسته درخصوص کمبودات شهر صدرا گفت: شهر صدرا شهری است که با وجود اینکه ۲۰ سال از عمرش می گذرد اما همچنان با کمبودهایی نظیر فرمانداری، مصلی نماز جمعه، قبرستان، راه دسترسی مناسب و کتابخانه روبه رو است و تعداد مدارس و مساجدش در حد نیاز جمعیت شهر نیست. وی از مجموعه مدیریتی شرکت عمران شهرهای جدید تعامل و همراهی بیشتر در برطرف سازی معضلات این شهر را مطالبه نمود.

دکتر حاجی پور مدیرعامل جدید شرکت عمران شهر جدید صدرا نیز در این جلسه ضمن تشکر از اعتماد مسئولین ابراز امیدواری کرد پس از این به همت مسئولین استان و کشور، شهر صدرا به اولویت نخست استان تبدیل شود. وی خاطرنشان کرد: در ۲۰ سال گذشته با وجود محدودیت های منابع دولت، دستگاههای دولتی به برخی تعهدات خود در رابطه با شهر صدرا عمل نکرده اند که متاسفانه عقب ماندگی هایی را در پی داشته است.

مدیرعامل شرکت عمران شهرجدید صدرا همکاری و همدلی را رمز موفقیت هر مجموعه دانسته و افزود: رقابت منفی شهر مادر و شهر جدید محدودیت هایی را برای شهرهای جدید به همراه داشته است که امیدواریم با همیاری مسئولین استانی اینگونه مسائل از بین برود.

وی درخصوص پروژه های مسکن مهر در شهر صدرا خاطرنشان کرد: پروژه مسکن مهر در شهر صدرا کمک شایانی به جمعیت پذیری این شهر جدید کرده است اما لازم است با یک نظارت آگاهانه و جبران کمبودهای فضاهای آموزشی، فرهنگی و دیگر نیازهای ساکنین این مجموعه ها از جدایی پذیری اجتماعی آنان جلوگیری شود.

مهندس رحمانی معاون  هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس و مهندس ملک زاده شهردار صدرا نیز در این مراسم طی سخنانی حضور خلیل حاجی پور به عنوان مدیرعامل شرکت عمران شهر صدرا را به فال نیک گرفتند و مؤیدی سرپرست پیشین این شرکت نیز از همکاری مسئولین شهری و استانی و همدلی کارکنان شرکت عمران در دوران تصدی خویش قدردانی نمود.

در پایان این مراسم حکم انتصاب دکتر حاجی پور به عنوان مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا توسط مهندس طاهرخانی ابلاغ شد و مقرر گردید علی مؤیدی سرپرست پیشین این مجموعه نیز به عنوان عضو هیئت مدیره به همکاری خود با این شرکت ادامه دهد.

روابط عمومی شرکت عمران شهرجدید صدرا

دیدگاه ها بسته شده است