اطلاعیه مهم واگذاری املاک
۱۳۹۵-۰۱-۲۹
قابل توجه متقاضیان پروژه مسکن مهر ۴۰۰ واحدی (شرکت آنی ایستافر)
۱۳۹۵-۰۲-۰۴

شهر صدرا میزبان تیم ملی فوتسال ایران

تیم ملی فوتسال کشورمان از سوم شهریور ماه باید در مسابقات جام جهانی کلمبیا شرکت کند. بعد از قهرمانی در آسیا توقعات از این تیم بالا رفت و همه انتظار دارند که این بار خواسته چندین ساله فوتسالی ها جامه عمل پوشیده شده و این تیم بر روی سکو برود. اتفاقی که با توجه به بضاعت فوتسال ما بعید نیست اما با امکانات سخت افزاری و مشکلات پیش رو راه دشواری را برای فوتسال ما نمایان می کند.

محمد ناظم الشریعه مربی شیرازی تیم ملی فوتسال در خصوص وضعیت تیم ملی گفت: از پنجم اردیبهشت تمرینات تیم ملی را از سر خواهیم گرفت تا خود را برای جام جهانی آماده کنیم و نفراتی را که می بایست در تمرین حضور داشته باشند را تا چند روز آینده اعلام خواهیم کرد.

وی افزود: یکی از برنامه هایی که برای تیم ملی در نظر گرفته ام برگزاری یک بازی دوستانه با یک تیم خارجی در شهر صدرا است و در تلاش هستیم تا سالنی که قرار است بازی را در آن برگزار شود را آماده نماییم تا بتوانیم با حضور تماشاگران مشتاق استان فارس، شیراز و مخصوصاً شهر صدرا یک بازی زیبا را شاهد باشیم. ناظم الشریعه اظهار داشت: حضور تیم ملی فوتسال و برگزاری بازی دوستانه در صدرا باعث می شود که این شهر دارای هویت شهری بیشتری شود و مسوولین استان بیش از بیش به صدرا اهمیت دهند و بحث ورزش هم به صورت جدی تری در این شهر پیگیری شود.

سرمربی تیم ملی خاطر نشان شد: این بازی دوستانه قرار است با یکی از تیم های بزرگ فوتسال دنیا برگزار شود و روز ۳۰ تیر ماه امسال و پیش از شروع  جام جهانی کلمبیا خواهد بود و امیدواریم با حمایت مردم شهر صدرا مسئولین استان، به ویژه مسوولین شهر صدرا میزبان خوبی برای تیم ملی کشورمان و تیم میهمان باشیم.

 

دیدگاه ها بسته شده است