بازدید معاون عمرانی استانداری فارس از پروژه مسکن مهر بناسازان رمضان + گزارش تصویری
۱۳۹۶-۱۱-۰۵
معاون استاندار فارس: بخشی از پروژه مسکن مهر بناسازان رمضان همزمان با دهه فجر به متقاضیان تحویل می شود
۱۳۹۶-۱۱-۱۲

سیاست ایجاد شهرهای جدید تعهد دولت است و همه دستگاههای دولتی باید متعهد به همکاری و کمک به منظور موفقیت این سیاست باشند

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا گفت: مهمترین مانع پیشرفت شهر صدرا عدم هماهنگی و تعامل دستگاههای دولتی در این شهر جدید است.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، جلسه هفتگی مدیران این شهر روز گذشته برگزار شد. در این جلسه مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا ضمن اشاره به پروژه های اولویت دار شهر صدرا گفت: بسیاری فکر می کنند دلیل عدم پیشرفت شهر صدرا تنها نبود بودجه است این در حالی است که شرکت عمران برای بسیاری از پروژه های شاخص و اولویت دار معطل مانده این شهر مشکل بودجه ندارد اما متأسفانه عدم همکاری، هماهنگی و تعامل بین دستگاهها کارها را عقب انداخته است. وی خاطرنشان کرد: وضع موجود شهر صدرا و کمبودها و مشکلات آن به این دلیل است که بسیاری از دستگاههای دولتی و مجموعه ادارات خدمات رسان و حاکمیتی به دلایل مختلف نتوانسته اند به تعهدات خود عمل کنند و تمامی وظایف را بر شانه شرکت عمران یا شهرداری می گذارند این در حالیست که سیاست شهرهای جدید تعهد دولت است و به تمامی دستگاههای دولتی برمی گردد.

دکتر خلیل حاجی پور بار دیگر به نبود آرامستان، کمبود سطوح و سرانه های آموزشی و جاده های دسترسی نامناسب شهر به عنوان اصلی ترین دغدغه های ساکنین صدرا اشاره کرد و افزود: مکان آرامستان آتی الاحداث شهر صدرا بعد از بازدیدهای میدانی بعمل آمده و مذاکرات صورت گرفته با مدیران اداره کل اوقاف استان و ناحیه ۶ صدرا مشخص گردیده که پس از تعیین تکلیف اراضی اطراف آن، در حال اخذ مجوزهای لازم بوده و به مجرد صدور مجوزهای لازم برای آماده سازی و شروع عملیات اجرایی در اختیار شهرداری صدرا قرار می دهیم.

وی ادامه داد: همچنین در حال رایزنی درخصوص تشکیل شورای آموزش و پرورش استان جهت بررسی وضعیت سطوح و سرانه های آموزشی شهر صدرا در آینده نزدیک هستیم و در این رابطه اقدامات و رایزنی های موثری صورت گرفته است.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا همچنین ضمن اشاره به هماهنگی های صورت پذیرفته با سازمان اوقاف و دانشگاه شیراز در خصوص اتصال صدرا به باجگاه، از آغاز عملیات اجرایی این مسیر در بهار سال آینده و پس از صدور مجوزهای لازم خبر داد.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

دیدگاه ها بسته شده است