نخستین نمایشگاه بین المللی راهسازی، راهداری، حمل و نقل و صنایع وابسته
۱۳۹۵-۰۸-۰۵
بخشنامه تعاریف کاربری شهری
۱۳۹۵-۰۸-۰۹

سند توسعه شهر صدرا بزودی تدوین می شود خانی مدیرعامل شرکت عمران صدرا: ثروت های عظیم منطقه به روش صحیح بهره برداری خواهد شد.

دومین کارگاه بررسی چگونگی تدوین سند راهبردی توسعه شهر جدید صدرا روز گذشته به میزبانی شرکت عمران در این شهر جدید برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، در این جلسه که با حضور مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت عمران و نمایندگانی از ادارات اوقاف، محیط زیست، میراث فرهنگی، ورزش و جوانان، دفتر فنی آب منطقه ای و شورای اسلامی شهر صدرا برگزار گردید گزارشات و مطالعات سند راهبردی توسعه شهر صدرا و بیانیه چشم انداز شهر جدید صدرا مورد بررسی قرار گرفت.
مهندس خانی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا در این جلسه تعامل شهر صدرا با شهر شیراز و فعال نمودن پتانسیل های بالقوه صدرا در راستای جانمایی و بارگذاری فعالیت ها و عملکردهای متعدد و متنوع این شهر جدید تا احراز هویت و ایفای نقش در حد و اندازه های شهر دوم استان فارس را اولویت نخست فعالیت این مجموعه دانست.
وی اضافه کرد: صدرا شهری آرام و مستعد رشد است که روز به روز به سمت انضباط شهری پیش می رود.
وی ضمن اشاره به آثار مثبت طرح تدوین سند راهبردی صدرا (CDS) گفت: با اجرای این طرح مدیریت اقتصادی شهری به نتیجه می رسد و ثروت های عظیم منطقه به روش صحیح به بهره برداری خواهد رسید.
خانی همچنین لازمه اجرای کارهای بزرگ در شهر صدرا را همگرائی و مشارکت تمام گروههای ذینفع و ذی نفوذ دانست.
قابل ذکر است در این نشست نمایندگان ارگانها و ادارات شرکت کننده در این کارگاه اقدامات در دست انجام و نقطه نظرات خود پیرامون چگونگی تسریع در تدوین سند راهبردی توسعه شهر جدید صدرا را بیان کردند.
اضافه می شود، اجرای رسمی و قانونی سند توسعه شهر جدید توسط مدیران شهری پس از تکمیل و بررسی های همه جانبه در جهت رفع مدیریت ها و برنامه های چندگانه، مورد تاکید و تأیید شرکت کنندگان در این جلسه قرار گرفت.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

دیدگاه ها بسته شده است