با تفاهم وزارت نیرو، استانداری فارس و شرکت عمران صورت می گیرد: تحول در اجرای زیرساخت های شهر صدرا
۱۳۹۴-۱۰-۲۹
بررسی نیازهای مجتمع های مسکونی صدرا در شرکت عمران
۱۳۹۴-۱۰-۲۹

دیدار مجموعه مدیریتی شرکت عمران صدرا با فرمانده جدید نیروی انتظامی این شهر

مجموعه مدیریتی شرکت عمران صدرا در نشستی صمیمی به دیدار فرمانده جدید نیروی انتظامی این شهر رفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، مدیریت و اعضای هیئت مدیره شرکت عمران صدرا طی نشستی حضور سرگرد رحمانی فرمانده جدید نیروی انتظامی شهر صدرا را به فال نیک گرفتند.

در این نشست مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا فعالیت انتظامی را حرفه ای سخت و پرمسئولیت دانست. وی خاطرنشان کرد: مجموعه مدیریتی شرکت عمران نهایت تلاش خود را در راستای ایجاد محیطی سالم و امنیتی پایدار به عنوان همراه و یاوری مطمئن با مجموعه انتظامی شهر خواهد داشت.

سرگرد رحمانی فرمانده نیروی انتظامی شهر صدرا نیز طی سخنانی ایجاد امنیت و کسب رضایت ساکنین شهر صدرا را مهمترین دغدغه مجموعه انتظامی شهر دانسته و از مجموعه عمران خواست تا با توجه به گستردگی حوزه استحفاظی و تنوع قومیتی این شهر، در مدیریت نظم و آرامش صدرا یاری رسان نیروی انتظامی باشد.

وی همچنین از مجموعه عمران جهت ایجاد ستاد تسهیلگری هیئت های مدیره مجتمع های مسکونی شهر صدرا و همکاری منظم این هیئت ها با نیروی انتظامی در راستای اجرای قانون و همچنین همت این شرکت در ساخت و تکمیل کلانتری فاز ۲ شهر صدرا قدردانی نمود.

دکتر حاجی پور عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید صدرا نیز در این نشست تأمین امنیت و آرامش شهر را در راستای تعامل مستحکم مجموعه های مدیریتی شهر دانست. وی ضمن اشاره به پروژه مطالعاتی مشترک شرکت عمران و دانشگاه شیراز در خصوص تنوع قومیتی و آسیب های اجتماعی شهر صدرا، همکاری مجموعه انتظامی را در این خصوص خواستار شد.

شایان ذکر است مهندس دوازده امامی و مهندس کهوا دیگر اعضای هیئت مدیره شرکت عمران صدرا نیز در این نشست طی سخنانی ضمن اشاره به امر خطیری که بر عهده مجموعه انتظامی شهر است برای این مجموعه آرزوی توفیق و سربلندی نمودند.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

دیدگاه ها بسته شده است