برنامه های دهه فجر انقلاب اسلامی در شرکت عمران شهر صدرا تشریح شد

حضور شرکت عمران صدرا در همایش بین‌المللی معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری سواحل مکران
۱۳۹۵-۱۱-۰۵
ایام ا… دهه مبارک فجر گرامی باد
۱۳۹۵-۱۱-۱۲

برنامه های دهه فجر انقلاب اسلامی در شرکت عمران شهر صدرا تشریح شد

نمایشگاه دستآوردهای انقلاب اسلامی و معرفی فعالیت های عمرانی شرکت عمران همزمان با دهه مبارک فجر برگزار می گردد.

مدیرعامل شرکت عمران صدرا با اشاره به این نکته که امروز ملت ایران مدیون اندیشه ها و تفکر امام راحل است، گفت: این انقلاب بدون نام امام راحل در هیچ کجای جهان شناخته شده نیست و همه ما مدیون تفکر بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی ایران هستیم.

مهدی خانی با اشاره به این نکته که دهه فجر بهترین فرصت برای بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی است، گفت: باید از فرصت دهه مبارک فجر برای تبیین ارزش های انقلاب استفاده کرد.

وی فضاسازی محیطی را در این ایام بسیار مهم دانست و یادآور شد: فضاسازی و آذین بندی در ایام الله دهه مبارک فجر از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و لازم است شهر رنگ و بوی انقلاب به خود بگیرد. وی افزود: در همین راستا نمایشگاه دستآوردهای انقلاب اسلامی و معرفی فعالیت های عمرانی شهر صدرا همزمان با این ایام در محوطه شرکت عمران صدرا دایر می باشد.

خانی همچنین خاطرنشان کرد: افتتاح و بهره برداری از ۲۵۴۰ واحد مسکن مهر، ۲مدرسه، یک پروژه تجاری- خدماتی و تغییر کلاس لوله انتقال گاز شهر صدرا از برنامه های شرکت عمران در دهه شکوهمند پیروزی انقلاب اسلامی خواهد بود.

شایان ذکر است برگزاری مراسم زیارت عاشورا و غبارروبی گلزار شهدای شهر صدرا، دیدار با خانواده شهداء، برگزاری مسابقات ورزشی فوتسال و دارت، برگزاری مسابقات نقاشی و کتابخوانی، برگزاری جشن انقلاب کارکنان شرکت عمران از دیگر فعالیت های این شرکت در ایام الله دهه فجر خواهد بود.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا