عملیات اجرای طرح توسعه اورژانس شهر جدید صدرا آغاز شد
۱۳۹۷-۰۵-۰۷
فراخوان مناقصه عمومی دو مرحله ای
۱۳۹۷-۰۵-۰۹

بررسی وضعیت پروژه مسکن مهر بناسازان رمضان در بازدید معاونین استاندار

در بازدید معاونین استاندار فارس از پروژه مسکن مهر بناسازان رمضان شهر صدرا، روند پیشرفت این پروژه مثبت ارزیابی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، یداله رحمانی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس و فروزانی معاون گردشگری و امور زائرین استانداری فارس و هیأت همراه به اتفاق مدیران عامل برق، آبفا و مخابرات استان و معاونت بانک مسکن از پروژه مسکن مهر بناسازان رمضان این شهر جدید بازدید کردند.

رحمانی طی این بازدید روند اجرای کار را خوب ارزیابی کرد و از مجموعه اجرایی بخاطر عمل به وعده های داده شده به مردم تشکر کرد. وی خاطرنشان کرد: در گذشته بصورت مکرر خبرهایی از اعتراضات متقاضیان مسکن مهر در صدرا به گوش می خورد که بسیار ناخوشایند بود اما خوشبختانه در حال حاضر روند کار به گونه ای است که مردم به مسئولین صدرا اعتماد کرده اند و در چنین شرایطی تحمل مشکلات نیز برای ساکنین شهر آسانتر می شود.

خلیل حاجی پور مدیرعامل شرکت عمران شهر صدرا نیز در حاشیه این بازدید گفت: در ادامه بازدیدهای مکرر از پروژه ۲هزار واحدی مسکن مهر بناسازان رمضان، ۲ نفر از معاونین استاندار فارس که از اعضاء هیأت مدیره شرکت نیز هستند از این پروژه و مدرسه و زمین ورزشی واقع در سایت این پروژه بازدید نمودند.

وی خاطرنشان کرد: روند تحویل ۴۵۰ واحد از این پروژه که بهمن ماه سال گذشته افتتاح گردیده بود در هفته های گذشته آغاز شده است و ۵۵۰ واحد دیگر نیز به یاری خداوند شهریورماه و در ایام هفته دولت سال جاری افتتاح خواهد گردید.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا خاطرنشان کرد: طی این بازدید ایراداتی همچون مشکلات روشنایی و برق محوطه و معابر پیرامونی و لوله کشی آب و فاضلاب برخی نقاط از پروژه بناسازان رمضان به چشم میخورد که طی چند هفته آینده برطرف خواهد شد.

در ادامه این بازدید ازروند عملیات اجرایی تصفیه خانه غرب شهر صدرا و پروژه بزرگراه صدرا به دوکوهک نیز بازدید به عمل آمد.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

دیدگاه ها بسته شده است