آیین افتتاح ۴۵۰ واحد مسکن مهر و ۲ باب مدرسه و همچنین کلنگ زنی تعریض و بهسازی جاده صدرا-دوکوهک + گزارش تصویری
۱۳۹۶-۱۱-۲۹
مدیرعامل شرکت عمران صدرا خبر داد: طراحی و اجرای مسیر دسترسی صدرا به باجگاه از هفته آینده آغاز می شود
۱۳۹۶-۱۲-۰۸

با اعتباری بالغ بر ۵۳ میلیارد ریال؛ دو مدرسه دیگر توسط شرکت عمران در شهر صدرا ساخته شد

با تلاش شرکت عمران شهر جدید صدرا ۲۴ کلاس آموزشی جدید به کلاس­ها و فضاهای آموزشی شهر جدید صدرا افزوده شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، خلیل حاجی پور مدیرعامل این شرکت کیفیت فضاهای آموزشی شهر صدرا را مایه شور و نشاط دانست و اظهار نمود: یکی از اولویت های اساسی در مجموعه عمران شهر صدرا توسعه فضاهای آموزشی است.

وی ضمن اشاره به افتتاح دو مدرسه در ایام دهه فجر در شهر صدرا خاطرنشان کرد: در بهمن ماه، ۲ باب مدرسه ۱۲ کلاسه با اعتباری بالغ بر ۵۳ میلیارد ریال با حضور معاون وزیر، استاندار فارس و دیگر مسئولین استانی در شهر صدرا به عنوان یازدهمین و دوازدهمین مرکز آموزشی توسط شرکت عمران صدرا ساخته و افتتاح گردید اما متاسفانه به تناسب جمعیت همچنان کمبود فضاهای آموزشی در شهر احساس می شود که امید است با همکاری بیش از پیش ارگانهای دست اندرکار بویژه نوسازی مدارس که متولی اصلی ساخت مدرسه است این فقدان هرچه سریعتر جبران گردد.

وی ادامه داد: در چند سال گذشته، شهر صدرا با جمعیت پذیری بسیار بالایی مواجه شده است و این رشد سریع جمعیت،  نیاز به توسعه و گسترش فضاهای فرهنگی و آموزشی را ناگزیر می کند و به همین دلیل علیرغم اینکه شرکت عمران تکلیف مستقیم در این حوزه ندارد ولی به جهت رفع مشکلات آموزشی و فرهنگی شهروندان به این حوزه ها ورود پیدا کرده و امیدواریم با تمرکز و تامین اعتبار و کمک های اعتباری که سایر دستگاه ها از محل اعتبارات عمرانی می نمایند، بتوانیم عملکرد موفق در حوزه آموزشی داشته باشیم.

مدیر عامل شرکت عمران صدرا همچنین از شروع عملیات اجرایی دو پروژه آموزشی دیگر در شهر جدید صدرا خبرداد و گفت: احداث ۲ باب مدرسه دیگر نیز در دستور کار شرکت عمران شهر جدید صدرا قرار گرفته است که عملیات اجرایی آن در سال جدید آغاز خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: تلاش ما آنست که مجتمع های آموزشی در نزدیکی مجموعه های مسکونی و با هدف تأمین نیازهای آموزشی شهروندان به منظور ارتقاء کیفیت محیط های مسکونی با جدیت ادامه یابد.

                                                                                                                                                                       

   روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا

دیدگاه ها بسته شده است